kuidas muuta harjumusi ja käitumismustreid

MUUDA HARJUMUSI JA KÄITUMISMUSTREID EHK KUNDALINI JOOGA TÖÖRIIST "7 LAINEMEDITATSIOON SAT NAAM"


Avastame aegajalt ennast analüüsides, et kõik mida teeme pole meie enda huvides või siis lihtsalt ei mõju meie meeltele ega kehale hästi. Olgu see siis lihtne harjumus või krooniline problem. Tihti me isegi ei mõista miks nii teeme aga teame, et soovime olukorda muuta. Lihtsast soovist tulemuseni jõudmiseks soovime aga lihtsat lahendust või tööriista.

Kui keegi pakub teile lahendust mis ilma teie abita teeb selle võimalikuks siis ta ilmselt valetab või ei räägi kogu tõde. Sellist universaalset ja lihtsat lahendust polegi. Küll aga on alati olemas lahendus mis just sinu puhul töötab. Selle leidmise eelduseks on soov leida see õige, piisav uudishimu ning julgus katsetada.

Saan siinkohal jagada ühte paljudest Kundalini jooga tööriistadest mis on mind aidanud nii mõnestki halvast käitumismustrist vabaneda.

See on nn. "7 laine meditatsioon", mille pead nagu iga teisegi lahenduse ise ära proovima. Kuid kui keskendud ning alustad 11 minutiga oled kindlasti sammukese lähemal suurtele muutsutele. Kui aga sul jätkub meelekindlust jõuda 31 minutini päevas, puhastab see sinu meeled täielikult ning kindlalt nagu meri puhastab oma lainetega rannaliiva.

See on nn. Bij (seemne) mantra meditatsioon. Sellised Bij mantrate nagu Sat Naam kõla on võimeline täielikult ümberhäälestama meie harjumuste mustreid. Neid samu harjumusi ja mustreid milleta me kohe kuidagi elada ei saa. Kuid kord juba loodud mustrist vabanemiseks peame looma midagi uut. Siin tulebki sulle appi Sat Naam mantra. Selle vibratsioon aktiveerib sinu ajus just need kohad mis tegelevad harjumuste loomise ja muutmisega.

See meditatsioon koos Bij mantraga on ka suurepärane mediteerimise ja Kundalini joogaga alustamiseks. See on lihtne ja meeldiv ja ning avab sind uutele kogemustele.

Ka juba kogenud joogid kasutavad seda meditatsiooni, et rahustada meeli ning valmistada ennast ette sügavamateks meditatsioonideks. Pärast seda meditatsiooni tuuned ennast lõõgastunud ja rahulikuna.

"7 laine meditatsioon"

Asend: Istu lihtsas asendis ja hoia kerget juure lukku(jalandhar bandh)

Mudra: Aseta peopesad kokku palve asendisse nii, et su pöidlad puudutavad rinda u. südame kõrgusel.

Hingamine ja mantra: Hinga sügavalt sisse hoides kogu tähelepanu oma hingamisel. Välja hingates loitsi mantrat 7 lainena - kuus korda Sat ja üks kord Naam, just nagu vibreerikisd koos selle mantraga - Sat nagu kuus lainet ja Naam lase olla seitsmes laine. Iga lainega püüa keskenduda oma tsakratele, alustades alumisest e. esimesest tsakrast. Loitsides Naam lase tekkinud energialainel kanduda läbi oma pealae ja seitsmenda tsakra ning aura otse universumisse. Lisaks mentaalsele kekendumisele kaasa ka teadlikult oma tsakraid ümbritsevad füüsilised piirkonnad: esimene lainega vaagna ja pärasoole piirkond; teise lainega suguelundite piirkond; kolmanda lainega nabapiirkond; neljanda lainega südamepiirkond; viiesnda lainega kurgu e. kõripiiroknd; kuuenda lainega otsmikupiirkond; seitsmenda lainega pealaepiirkond.

Silmade fookuds: keskendu otsmikule(Brow Point).

Aeg: alates 11 – 31 minutit.

Minu isiklikud kogemused: Keskendu muutustele praeguses hetkes, unusta homsed või kaugemad piirid. Pea neid vaid silmas, kuid hoides fookuse just siin ja praegu saad olla kindel et teed just seda mida sinul on muutumiseks tarvis.

Meeldivat mediteerimist :)

​​​​"Loo ise oma päeva rohkem rahu ja tasakaalu!"

Praktilised tarkused ning nipid kuidas olla tasakaalukam ning õnnelikum iga päev. Info põnevast üritusest, koos praktilise joogaharjutusega mis mõjub unele suurepäraselt.
Sisesta e-post ning
vaata järgi, kuidas muuta oma igapäeva elu ilusamaks ja iga päev rõõmsamaks.

Joogastuudio