JOOGA & MEDITATSIOON TISKRES

KUIDAS TULLA?.

Asume uues Tiskre ärikeskuses, Rannamõisa tee 38d (vaata kaarti). Sissepääs stuudiosse asub maja tagumises parklapoolses küljes. Alates kella 18.00 on maja välisuks suletud, seega kasuta sisenemiseks uksekõrval asuvat uksekella. Meie treeningstuudio kellanupp on kõige ülemine. Edasi tule trepist teisele korrusele ja stuudio jääb trepist paremale poole.

MILLAL TULLA JA MINNA?

NB! Hetkel joogatunde ei toimu!

Täpsem info tuleviku kohta juba lähipäevil.
KUNDALINI JOOGA - PÜHAPÄEVITI 18.30 - 20.00

YIN JOOGA - KOLMAPÄEVITI 16.30 - 18.00Palun anna enda tulekust alati aegsasti ette teada, hea kui teeksid seda päev varem. Nii saad kindel olla, et sulle iika kindlasti ruumi jagub ning mina saan kõigi tulijatega aegsasti arvestada.

Tundi tule palun alati 10-15 minutit varem kohale, nii annad aega endale ja teistele häälestumiseks. Oma hilinemisest anna aegsasti teada, siis on võimalik liituda nii, et see teisi ei häri. Selleks helista või saada mulle sõnum numbrile +372 504 1977. Niisama hilinedes palun sul uksekella mitte kasutada, sest see häirib juba alanud tundi.
Võimalusel varu aega ka tunnist lahkumiseks, saad kogetu rahulikult inegreerida ning jätad kehale aega tavapärase elutempoga harjumiseks.

MIDA KAASA VÕTTA?

Joogatundi tulles pane selga mugavad ja võimalusel heledamad ning sportlikumad riided, mis võimaldavad ennast harjutusi tehes hästi tunda. Kindlasti võta kaasa joogipudel puhta veega. Joogamatid ja bleedid on stuudios olemas, kuid soovikorral võid alati ka oma mati või bleedi kaasa võtta. Samuti on kohapeal olemas ka riietumise ja pesemise võimalused.

KUIDAS JA PALJU TASUDA?

Joogatundide eest saab tasuda kas kohapeal sularahas või ülekandega.


Ühekordne osaluspanus 12€; 4 korra osaluspanus 44€; 8 korra osaluspanus 72€

Ülekandega saab tasuda arveldusarvele SEB Pangas a/a EE551010010553697018 (Peeter Jürgenson). Tasumisel palun märkida selgitusse osaleja nimi ja kordade arv ning saata maksekinnitus e-posti aadressile: info@joogastuudio.ee

REGISTREERU JOOGATUNDI