Joogastuudio isikuandmete töötlemise põhimõtted

Privaatsuspoliitika

Joogastuudio on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida joogastuudio kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul alljärgnevatel viisidel:

kontaktandmete (sh sinu nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, esitamisel  meie veebisaidil.

veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu.

ostu või tellimuse sooritamisel meie e-poes (e-pood võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid)

Muude andmete kogumine

Võime koguda ka andmeid klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, postituste, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.  

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Joogastuudio ja tema koostööpartnerite tooteuudistest, kampaaniatest, tulevastest sündmustest ja postitustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Kogutud isikuandmete muutmine

Kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil.

Isikuandmete kaitse

Joogastuudio rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.  

Turvalisus

Kõik Joogastuudio külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.  

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie veebisaiti kasutama asudes, eeldame, et oled nende põhimõtetega tutvunud ning nõustud nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@joogastuudio.ee

Tänan Sind usalduse eest!