Mõtted ja mõtisklusedElu peitub lihtsates asjades, mille leidmiseks vajame aegajalt inspiratsiooni.


Just selliseid väikeseid mõtteid või ütlemisi, mis loovad parema päeva või aitavad kiirest argipäevast leida ülesse just selle mille oleme kaotanud - lihtsa võimaluse märgata olemise rõõmu. Kõik need mõtteterad on mind ühel või teisel viisil edasi viinud, maapeale tagasi toonud, midagi õpetanud, vahest lihtsalt rõõmustanud ja vahest ka pisut kurvastanud. Kui mõni neist ka sind kõnetab, siis klikka ja lae see julgelt alla. Võid allalaetud faili (.png) kasutada enese inspireerimiseks - printida pildiks või kasutada oma arvuti desktopil.

Otsid uusi kogemusi ning paremat ühendust maailmaga?

Soovid oma elus midagi muuta, avastada ennast või end ümbritsevas midagi uut?

Jooga aforismid, mõtted ja mõtisklused – Joogastuudio “Tasakaal”

Muretseme pea alati selle pärast mida meil pole, kuid harva väärtustame me seda mis meil hetkel olemas on. Olen kogunud kokku mõned ajapiire ja meeli ületavad jooga aforismid, mõtted ja mõtisklused elust ning igapäevasest joogapraktikast, mis aitavad meil seda muuta. Aitavad kanda meid läbi elu mõistes paremini nii ennast kui jooga telgitaguseid.

“Elu peitub lihtsates asjades, mille leidmiseks vajame aegajalt inspiratsiooni.”

Just selliseid väikeseid mõtteid või ütlemisi, mis loovad parema päeva või aitavad kiirest argipäevast leida ülesse just selle mille oleme kaotanud – lihtsa võimaluse märgata olemise rõõmu. Kõik need mõtteterad on mind ühel või teisel viisil edasi viinud, maapeale tagasi toonud, midagi õpetanud, vahest lihtsalt rõõmustanud ja vahest ka pisut kurvastanud. Kui mõni neist ka sind kõnetab, siis klikka ja lae see julgelt alla. Võid allalaetud faili (.png) kasutada enese inspireerimiseks – printida pildiks või kasutada oma arvuti desktopil.