Joogareis - joogastuudio

KOGEMUSREIS JOOGA SÜNNIMAALE!

Koge põnevat joogamaailma India joogide kõige pühamates paikades ja iseendas ning naudi Himaalaja jalami loodust, võrratuid vaateid ning iidsete paikade hingust.

13 PÄEVA KERGET MATKAMIST JA MEDITATSIOONI


Põnev ning omanäoline elujõu tuur on avastuste rohke reis, mis viib sind joogide põneva maailma pühamatesse paikadesse Indias. Külastatakse iidseid templeid ja pühasid paiku, saad osa vanadest rituaalidest. Õpitakse joogat otse oma ala meistritelt. Saab nautida Himaalaja jalami loodust, võrratuid vaateid ning iidsete paikade hingust. Paketis sisalduvad rikkaliku valikuga taimne buffet(3 söögikorda päevas). Kogu reisivältel majutume erinevates paikades, kogedes Himaalaja looduse vahetut ilu ja lähedust.


Reis mille käigus koged põnevat joogamaailma India joogide kõige pühamates paikades ja iseendas.

VAATA LISAINFOT

PROOVI JÄRELE

Proovi lihtsat joogaharjutust, mis annab elule värskemat perspektiivi!

Üks võimsamaid meditatsioone vähemalt 20 erinevas joogapraktikas s.h. ka kundalini joogas. See on üheaegselt väga lihtne ja väga raske, kuid võimas joogapraktika, mis mõiutab tugevasti meie identiteeti. Aitab läbida mistahes mentaalsed blokeeringuid, takistused ning annab praktiseeriale uue alguse ning värske ja uudse perspektiivi.