Tore, et soovid tulla joogatundi!

Üks isiklik kogemus on rohkem väärt kui sajad seletused ning lubadused!

Jooga aitab õppida kontrollima oma meelt ning juhtima oma mõtteid. See on segu asanatest ja hingamistehnikatest, mis on sulle nagu sisemine puhastus, lahustades pingeid ja blokeeringuid, mis jäävad tihti silmale nähtamatuks. Koged peale joogatundi kergemat olemist ja rahulikku ning selget meelt.

Vali sobiv joogatund, sisesta ankeeti oma nimi, e-post ning osalemise kuupäev.

Yin_joogatunnid

Yin jooga


Yin jooga on rahulik, meditatiivne joogapraktika, mille eesmärk on läbi meele vaigistamise oma keha tundma õppimine ja avanemine ning sisemise tasakaalu saavutamine.

Kolmapäev, algusega 17.30

kundalini_joogatunnid

Kundalini jooga


Kundalini jooga, mida kutsutakse ka teadlikuse joogaks, on pigem Yang tüüpi dünaamiline ja võimas tööriist, mis võimaldab kogeda oma tegelikku hinge ning muuta oma elu mustreid.

Pühapäev, algusega 18.30


Joogatundi on oodatud kõik alates 16. eluaastast ja pole üldse tähtis, kui palju sa eelnevalt joogast tead või milline on sinu füüsiline vorm.
Tähtsam on kokkulepe iseendaga ja kui see on olemas, siis edasine on juba lihtne, sest kundalini jooga aluseks on kogemine. Kui soov kogeda on olemas, on alati olemas ka kogemused. Tunnid on ülesehitatud nii, et igaüks saab valida omale ise jõukohase tempo harjutuste sooritamiseks.Praktilisematest asjadest rääkides, vajad tundi tulles lihtsaid ja mugavaid riided, joogipudelit veega ning pisut uudishimu. Kõik muu nagu soojad pleedid, joogamatid, teised tublid sõbralikud joogahuvilised ja joogatreener on tavaliselt joogastuudiotes ilusti kohapeal olemas.

Joogastuudio I info@joogastuudio.ee I +372 504 1977 I Rannamõisa tee 38d Tallinn