joogareisid indiasse

SÜNKRONISEERIV "TERSHULA KRIYA" MEDITATSIOON

Meditatsioon tasakaalustab kolme gunat - kolme loomise põhilist kvaliteeti: rajas, tamas ja sattva.


Tershula ehk Shiva (üks kolmest Hindu jumalast - Brahma, Vishnu ja Shiva) piksenool. Shiva looja ja hävitaja. Tershula aktiveerib sinu iseenesliku tervenemise protsessi. Meditatsioon tasakaalustab kolme gunat - kolme loomise põhilist kvaliteeti: rajas, tamas ja sattva. See toob kolm närvisüsteemi tervikuks kokku ning arendab meie isetervenemise võimet läbi meelte projektsiooni. Kriya ravib ja tasukaalustab paljusid psüühikahäireid ning aitab vabaneda foobiatest, eriti "isa" foobiast.

Seda meditatsiooni soovitatakse teha jahedas ruumis või öösel, kui temperatuur on jahedam, sest see stimuleerib otseselt kundalini ja tekitab palju soojust meie kehasse.

Asend ja mudra: Istu lihtsas asendis. Aseta küünarnukid oma külgedele vastu ribisid. Kõverda käed küünarvartest nii, et käed on otse sinu ees, peopesad ülespoole. Aseta parem käsi vasaku peale. Käed on umbes 10 kraadi küünarnukkidest kõrgemal. Randmed on sirged, samuti on käed küünarvartest kuni sõrmeotsteni ühel joonel e. sirged. Pöidlad on väljapoole ja sõrmed ning peopesad on samuti pisut väljapoole pööratud.


Vaade ja fookus: Silmad on suletud ja vaatavad justkui läbi silmalaugude.


Hingamine ja mantra: Hinga nina kaudu sisse ja tõmba oma naba sisse. Loitsi mõttes/mentaalselt mantrat "Har har wha-hay gu-roo" kuni sa saad hinge ja naba sees hoida. Samal ajal visualiseeri, kuidas sinu käsi ümbritseb valge valgus. Hinga nina kaudu välja ja visualiseeri, kuidas valge valgus väljub sinu sõrmeotstest. Kui oled täielikult välja hinganud, hoia hinge väljas, hoia juurelukku ja loitsi taas mentaalselt mantrat. Hinga uuesti sisse ja jätka ...


Aeg: Jätka harjutust 31 kuni 62 minutit.

Harjutuse algne allikas: "The Mind" Kundalini Yoga as Taught by Yogi Haja

Kundalini joogaharjutus  "Shabad kriya"

Harjutus mis mõjub meie unele suurepäraselt ja mida on lihtne kodus proovida. Lae see alla ning proovi kuidas vaid 15 minutine joogaharjutus ka sinu und mõjutab.