Hommikune joogaharjutus

15 MINUTIT JOOGAT ÄRATAB SIND HOMMIKUL PAREMINI KUI MISTAHES KOHVI

On Lausa imeline näha kuidas joogat harrastavad inimesed on hommikuti värsked ning tegusad. Kui sinul see kogemus puudub, siis võid otsida endale lähima hommikuse joogatunni ning selles ise veenduda. Minna ning vaadata, kuidas saabudes ootab sind ees särasilmne joogatreener.

 

Jah kell 7 hoomikul juba särab - kohvil (või rohelisel teel) võib ju olla selles oma roll kuid see pole tegelik seletus. Tegelik seletus on aga hommikune jooga rutiin. Jah sul on õigus olla skeptiline, kuni sa ise pole proovinud kuidas 15 minutit joogat - oma keha, meele, hinge tasakaalustamist muudab sind ärksamaks ja erksamaks kui mistahes muu kohvi või tee rutiin sulle pakkuda suudab. Isegi nendel hommikutel kui sa ennast sõna otseses mõttes pead voodist joogamatile vedama on tulemus seda väärt. Hommikune vaikus, joogamatt, lihtsad kuid mõnusad joogaharjutused teevad imet. Pealegi pole hommikuti kuhugi kiiret, pole kohtumisi ega kolleege, saad keskenduda iseendale. Oled vaid sina, vaikne hommik ja sinu joogamatt, saad valida just need harjutused, mis sulle kõige paremini sobivad või mida sina parasjagu teha soovid või suudad. Tulemuseks ei ole mitte ainult ergas ja värske meel vaid ka likuv, painduv, ning tundlik keha. Sa oled valmis keskenduma oma päevale või kui soovid, siis oled peale hommikust joogarutiini juba sammukese teistest ünimütsidest ees. Mis siis veel lõunaks võib juhtuda...

 

Ja loomulikult võid ka oma kohvi peale seda ära juua. Keegi ei saaseda sulle keelata ega sind sellest loobuma sundida, kui sa just ise mingil hetkel seda teha ei soovi :)

 

Mõnusat hommikust avastamist

HOMMIKUNE JOOGA HARJUTUS

Lühike ja mõnus kriya (ligikaudne aeg soorituseks 22 minutit)

Harjutus mis paneb energiad kehas mõnusalt liikuma ning mõjub selja tervisele suurepäraselt.Proovi kuidas hommikune jooga sinu keha mõjutab. Lae alla joogaharjutus ja hommikujooga proovitunni pilet.