Kundalini jooga töötuba

TÖÖTUBA "ÜTLE ELULE JAH" & "EMOTSIONAALSEKEHA TERVENADMINE 01 - 02. DETSEMBER

Kas tunned, et sind tõmbab valguse poole? Kas tahad end sügavamalt tundma õppida? Kas sa vajad elus muutusi, kuid ei suuda „surnud punktist“ üle saada? Kui sa tahad vabaneda blokeeringutest ja alustada oma elus uut ajajärku, siis kutsume sind Amrit Nam Sarovari kundalini jooga kooli ühe tugevama õpetaja, Har Nal Kauri meistriklassidesse.

Kui sa oled Har Nal Kauriga varem kohtunud ja temaga töötanud, siis sa tunned tema võimet läbi näha, puudutada ja ravida nii hinge kui ka keha. Har Nal Kaur on võimas ja kogenud õpetaja, kes elab ja töötab Amrit Nam Sarovari kooli südames, Prantsuse Alpides. Har Nal õpetab mitmel pool maailmas kundalini joogat ja viib läbi teraapiaseansse emotsionaalse keha tervendamiseks. Oma osavõtliku kohalolu ja juhatusega on ta aidanud ja aitab ka edaspidi paljusid inimesi nende enesetunnetuse, kasvu ja muutumise teel.

Parim kogemus on isiklik kogemus. Tule ja tunne ise õpetaja puudutuse väge!

"ÜTLE ELULE „JAH!“


Mis elu sa elad? Kas sa hingad täiel rinnal? Kas sa järgid oma südamesoove? Kas lubad endal olla sina ise? Kui tihti lähtud sa otsuste vastu võtmisel mõistusest, unustades oma südame hääle? Kui tihti sa piirad ja reedad ennast lihtsalt sellepärast, et vastata kellegi ootustele ja ettekujutusele sinust? Et jääda oma mugavustsooni ja, mida see ka ei maksaks, olla teiste jaoks „hea ja armastatud“?

Kas sa üldse elad?

Ainult siis, kui sa avad oma südame ja järgned selle kutsele, ütled tõelisele elule: „Jah!“

Har Nal Kauri meistriklassis siseneme joogapraktika abil sügavale oma südame ruumi, avardame oma piire ning ütleme elule rõõmsalt ja kindlalt: „Jah!“


Millal: 1. detsembril kl 18.00-21.00

Hind: 26 eurot

Kus: koht on täpsustamisel


"EMOTSIONAALSE KEHA TERVENDAMINE"


Emotsionaalse vapustuse üle elanud inimene pole sageli võimeline olukorda läbi töötama. Sel hetkel, kui kõik toimub, haarab emotsioon meid endaga ning meil jääb puudu teadlikkusest, kogemusest ja tarkusest. Valu või hirm on nii tugevad, et me sulgume endasse ja põgeneme nende tunnete eest. Meile tundub, et põgeneme ohutusse ja mugavasse kohta, kuid see on ajutine „varjupaik“. Kõik, mida me läbi ei tööta, jääb keha mällu – tekib emotsionaalne blokeering, mis ilmutab end varem või hiljem füüsilise valu või haigusena.

Kõige sagedamini tekivad emotsionaalsed blokeeringud varases lapsepõlves, kui inimene on alles liiga väike, et toimuvaga iseseisvalt hakkama saada. See võib toimuda ka emaüsas või olla juhtunud isegi eelmises elus... Keha kogub kõik endasse ja hoiab alles. Emotsionaalsed blokeeringud tulevad slepina kaasa meie täiskasvanuellu, kuid me pole enamasti teadlikud, et neid aastaid endaga kaasas kanname.

Emotsionaalset keha (sisemise lapse haavu) tervendades vabaneme blokeeringutest, mis segavad meid elu erinevates aspektides. Ühe jaoks on need pereprobleemid – suhted partneri, lapse, vanematega. Teise jaoks väljenduvad need rahapuuduses ja võimetuses saavutada küllust. Kolmanda jaoks aga terviseprobleemides, neljanda jaoks võimetuses ennast elus realiseerida, viienda jaoks aga kõiges selles kokku.

Emotsionaalse keha tervendamise meistriklassis võtame ühendust oma sisemise lapsega, tunnetame oma armistunud haavu ning lahustame ja vabastame kundalini jooga tehnikaid ning teisi tervendavaid praktikaid kasutades need blokeeringud, mida keha on valmis vabaks laskma. See on sügav enese tunnetamise, enese vastuvõtmise, muutumise ja tervenemise protsess.


Millal: 2. detsembril kl 10.30-18.00

Kus: koht on täpsustamisel

Hind: 61 eurot

Osalemine mõlemas meistriklassis: 76 eurot (allahindlus perele -10% - kui samast perest osaleb 2 inimest). Palun registreeru varakult, sest see aitab meil leida parima koha meistriklasside läbiviimiseks.


Kõik tekkinud küsimused ja registreerimine:

Harnivas Kaur e-post: ijalabutinas@yahoo.com

või

joogastuudio.ee e-post: info@joogastuudio.ee

mediatsioon - joogastuudio.ee

Kundalini jooga harjutus

Vaid 15 minutit mõjub meie unele suurepäraselt ja mida on lihtne kodus proovida.