Jooga

 "7 lihtsat sammu sisemise tasakaaluni"
Jaanuar 2019

Lae alla joogakursuse lisainfo ja lihtne  joogaharjutus.

“Joogakursus aitab meie ellu tuua  rahu- ja õnnetunnet. Rahustab meeli ja parandab igapäevast sooritusvõimet, teeb meid sensitiivsemaks, intuitiivsemaks ning vaoshoitumaks.”

Namratan Singh

rahvusvaheliselt sertifitseeritud joogaõpetaja

Saad praktilisi tarkusi ning nippe kuidas olla tasakaalukam ning õnnelikum.

Kuidas kogu seda  joogide iidset tarkust oma igapäeva elus kasutada nii, et elu oleks tasakaalukam, rahulikum ning natitavam.   Teeme igas moodulis reaalseid harjutusi, läbi mille saad ise kogeda kõigi nende erinevate joogatehnikate jõudu ning mõju.


Algajate kurusel osalenu mõistab jooga üldist olemust, omab oskust teha iseseisvalt kriyasid e. joogaharjutuste seeriaid ning meditatsioone. Tunneb paremini enda sisemist ja end ümbritsevat maailma. Oskab kasutada erinevaid joogatehnikaid oma meelolu ja ümbritseva elu muutmiseks. 


Muutub olemuselt rahulikumaks ning õpib, kuidas olla keerulistes olukordades tasakaalukam ning säilitada neutraalset meelt. Samuti saab kursuse läbinu osaleda mis tahes Kundalini jooga edasijõudnutele mõeldud joogatunnis.


6 põnevat moodulit ja 7 lihtsat sammu isikliku tasakaaluni

"JOOGA OLEMUS JA ERINEVAD
JOOGAPRAKTIKAD"

Joogast üldiselt, filosoofiast, ajaloost, erinevatest koolkondadest, iidsetest joogidest, müstilistest müütidest.

"Energiakeskused ja isiklik 
tasakaal"

Teeme tutvust tsakratega, räägime nende olemusest ning rollist meie elus.

"Hingamise roll igapäeva elus
ja jooga harjutustes"

Hingamise olulisest rollist meie igapäevaelus ning Kundalini joogas kasutatavatest hingamistehnikatest.

"Üldine tervis ja energeetiline tasakaal"

Puhanud ja tasakaaluka meelega saad palju ära teha.

"Harjumuste jõud ning
jooga roll nende muutmisel"

Meie igapäevastest harjumustest, kuidas ja miks need tekivad ning kuidas jooga nende kujundamisel abiks saab olla.

"Hommikul loome omale suurepärase päeva"

Kuidas ärgata ja luua oma päev juba esimestest hetkedest selline nagu just sulle meeldib.

Mida veel põnevat koged ja kuuled?

Uusi teadmisi endast, joogast, ning meid ümbritsevast maailmast.

Vastuse saavad paljud tüüpilised küsimused, millele joogaga alustanud inmesed vastuseid otsivad. Kõike seda läbi filosoofia, harjutuste, meditatsioonide, visualiseerimiste, pranajaamade ning veel paljude teiste Kundalini joogas kasutatavad tööristade ning tehnikate abiga.

1

Kas jooga on usk?


Kui ta seda pole, siis mis see tegelikult on? Kust algab ja kus lõpeb jooga?

2

Millist joogat valida?


Saada aimu enamlevinud joogapraktikate olemusest, eesmärkidest. Kuidas teha valikuid ja millega nende tegemisel arvestada.

3

Kui palju peaks joogat tegema?


Arutleme kui palju on paras "joogat teha" või siis "mitte teha". Kuidas aru saada, mis on mulle parim?

4

Mis on esteetiline jooga?


Kaasaegse joogamaailma ohud ja väljakutsed. Kas jooga on ohtlik?

quote-left


Sain sellel joogakursusel iseenda kohta nii mõndagi teada, jooga olemusest, maailmas toimuvast mida silmaga ei näe, huvitavaid harjutusi mille tegemist jätkan, sain hommikuse harjumuse, mis on toiminud esimesest päevast peale - imelised asjad juhtuvad!

MARIKA

quote-left


Joogakursus oli inspireeriv ja joogatunni meeleolu oli väga rahustav, hubane ja mõnus. Joogatunnid andsid kindlasti palju mõtteainet, mis elu ma elan, miks ja kas ma nii tahangi oma elu elada. Kindlasti on mingi muutuste seeme idanema pandud, isegi kui nüüd kohe ei tule suurt muutust, siis on mõtlemisainet ja uus siht, mille poole püüelda. Usun, et varem või hiljem jõuan joogatundi tagasi. :) Suur tänu toreda kogemuse ja uute teadmiste eest.

RIKA

quote-left


Teooria pani mõtlema üldiselt elu üle ja õpetaja selgitused aitasid vist mõne otsa kokku viia. Kogesin elus esimest korda meditasiooni mõju natuke – päris äge. Huvitav oli ka jälgida kuidas inimesed avanesid ja oma kogemusest vabalt rääkisid. Põhiline mida vist rohkem mõistma hakkasin oli: et peamine on kulgemine mitte kohale jõudmine. Püüan seda endale pidevalt meelde tuletada, kui mõte rändama läheb jälle (mida juhtub suht tihti).

RAIGO

quote-left


Joogakursusel kogetut on raske sõnadega kirjeldada. Aga proovin…. Avastasin uued maailmad enda sees… Näiteks olin ühes väga ebamugaval olukorras …ja äkki tabasin end sellelt , et muutsin enda jaoks ebameeldivuse joogaharjutuseks…. Arvan, et ei ole nö.vaimse arengu ja teadvustatud elu kogemise teel kõige alguses. Olen aga mõistnud, et automatismi tagasiliikumine toimub märkamatult ja ilmselt ongi üks võimalus teadvustamise teel jooga igapäevane praktiseerimine. Mulle meeldis väga õpetaja öeldu, et ta saab juhatada vaid ukseni, edasi liikuma peab igaüks ise… Kõike head ja tänud suurepärase kursuse eest!

INGRID

play

6 PÕNEVAT MOODULIT  &  7 LIHTSAT SAMMU ISIKLIKU TASAKAALUNI
Jaanuar 2019
HIND 250EUR

VARAJASE REGISTREERUJA HIND KUNI 15 detsembrini 200EUR
Hetkel on veel 7 vaba kohta!

Kõik õigused kaitstud - Joogastuudio 2018

Insert Video