JOGA NIPID - JOOGASTUUDIO.EE

KOLM LIHTSAT NIPPI KUIDAS TALV RÕÕMSAKS MUUTA

Võid lugeda päevi kevadeni või siis teha mõne lihtsa nipiga oma talvest terve ja õnneliku aja nagu igast teisestki aastaajast.

1. Mediteeri väljas

Soojas toas mõnus villane bleed ümber kevadet oodata võib olla mugav. Ometi on värske õhk meie suurim sõber ja kui hästi läheb võib isegi mõne päikesekiire pilvedevahelt kinni püüda. Võta oma joogamatt ja tee mõnus jalutuskäik metsarajal. Kui aga on soov pisut rohkemat kogeda, siis saad teha selle matka pikemaks ning mediteerida värskes õhus koos lõkkeleekidega. Isegi kui esimesel hetkel tundub pisut külm siis peagi hakkab sinu sisemine küttekeha tööle.

2. Söö kergeid ja mugavaid toite.

Rikkalikud ja rammusad toidud oleks justkui automaatselt talvisesse menüüsse sissekirjutatud. Ära mine üldise massiga kaasa, keskendu kergematele toitudele. Söö köögivilju, värskeid salateid, või siis lihtsamaid pastatoite aga ka kreemikad köögiviljadest valmistatud püreesuppe. Vihje: "Püüa kiusatusele vastu seista ja vältida püreesuppide muutmist rammusaks ning väldi ülemäärast vedelikku. Samuti teravaid toite, mis meie poore avavavd."

3. Loo enda ümber mõnusat ja mugavat ruumi.

Kui väljas mediteerimisest saab isu täis aga vajad endiselt rõõmsamaid noote, siis on lihtne viis külasta mõnd kirbukat või põnevat sisustus kauplust. Leiad sealt kindlasti vanu kuid põnevaid vidinaid, mis sinu kodu meeleolu kiirelt rõõmsamaks muudavad. Sellied vanad vidinaid nagu raadiod, kirjutusmasinad, telefonid jms. loovad sinu koju soojust. Samuti mõjuvad ka tekstiilid - lambakarvased padjad, pehme tekstiil vms. lisab mugavust ja meeleolu. Kogu selle tegevuse juures pea aga alati meeles ka keskonda. Ära lihtsalt kuhja kokku asju, vaid tunneta mis sinu päeva tegelikult ka värskendab.

Meeldivat mediteerimist ja toredat talve kõigile :)

​​​​"Loo ise oma päeva rohkem rahu ja tasakaalu!"

Praktilised tarkused ning nipid kuidas olla tasakaalukam ning õnnelikum iga päev. Info põnevast üritusest, koos praktilise joogaharjutusega mis mõjub unele suurepäraselt.
Sisesta e-post ning
vaata järgi, kuidas muuta oma igapäeva elu ilusamaks ja iga päev rõõmsamaks.

Joogastuudio